back

У Мринській громаді запрацював Центр надання адміністративних послуг

10-11-2023 | 11:55

Відтепер отримати адміністративні послуги тут зможуть понад 4 тисячі мешканців Мринської громади Ніжинського району.

ЦНАП розташований в приміщенні Мринської сільської ради, в якому попередньо було зроблено ремонт коштом громади. З забезпеченням технікою допоміг проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».

«Наша мета – надати громадам всю необхідну допомогу для того, щоб кожен мешканець мав можливість отримати якісні адміністративні послуги», – зазначила екпертка проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» Ольга Калініченко.

За словами заступниці директора Департаменту економічного розвитку ОДА Світлани Полторацької, це вже 42-й ЦНАП на Чернігівщині. Відповідно до законодавства ще 15 громад мають створити їх до кінця року (1 громада у Новгород-Сіверському районі, по 3 у – Прилуцькому та Ніжинському та 8 – у Чернігівському). Зокрема, на черзі відкриття ЦНАПів в Понорницькій, Седнівській, Киїнській, Малодівицькій громадах.

Довідково. Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» є шведсько-українським проєктом для України з підтримки реформи децентралізації. Особливий акцент приділений підтримці громад у створенні та модернізації ЦНАПів, покращенні доступу мешканців до послуг, налагодженні діалогу між жителями та керівництвом громад.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації