back

В області працює бізнес-інкубатор для ветеранів/ветеранок та членів їхніх сімей

02-11-2023 | 10:03

Навчальна програма бізнес-інкубатора має на меті допомогти ветеранам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи та зробити крок до нових можливостей в житті.

Проєкт реалізує Агенція регіонального розвитку Чернігівської області у партнерстві з ГО «Ветеранський простір України «Серцевір», Ab InBev Efes Україна за підтримки Чернігівської ОВА.

Так, упродовж листопада учасники проєкту візьмуть участь у тренінгах, бізнес-сніданках, екскурсіях на підприємства області. Фахівці проведуть навчання основ підприємництва, ознайомлять з етапами стратегічного планування та розробкою маркетинг-стратегії, структуруванням бізнесу та побудовою ефективної команди, фандрейзингом тощо.

Окремим етапом навчання буде виконання домашніх завдань, спрямованих на підготовку учасників до успішного захисту власних бізнес-проєктів.

«У проєкті беруть участь 15 ветеранів та членів їхніх родин, які дізнаються основи організації та ведення власної справи. Це всі, хто подав заявки. Дехто вже визначився з бізнес-ідеєю, хтось – лише обирає сферу діяльності. Сподіваюся, що в обох випадках наша ініціатива стане у пригоді й допоможе на наступних етапах, приміром, для отримання гранта», – прокоментувала директорка Агенції регіонального розвитку Чернігівської області Марія Руденко. Вона додала, що реєстрація на навчання тривала декілька тижнів.

Чи буде наступний етап цього проєкту та нові учасники – покажуть результати захисту бізнес-ідей наприкінці цього місяця.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації