back

Публічно та прозоро – тільки так мають відбуватися всі процеси освоєння коштів в регіоні

19-10-2023 | 14:19

«Саме від цього залежить наскільки швидко, ефективно та якісно  відбудується наша область», – наголосив перший заступник начальника ОВА Костянтин Мегем, він же голова робочої групи “Прозорість та підзвітність”, перше засідання якої відбулося сьогодні при ОВА.

Для швидкого реагування та ефективного результату важлива координація зусиль усіх без винятку: ОВА, РВА, правоохоронних органів, територіальних громад та антикорупційних органів. Відтак до участі в обговоренні долучилися Валентин Дубок, начальник Відділу з питань запобігання та виявлення корупції ОВА, Олександр Зінкевич, заступник начальника Управління стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України та Ростислав Шпак, заступник начальника Управління СБУ.

«Усі процеси, які відбуваються, мають бути повністю прозорими: це і здійснення закупівель,  і освоєння коштів, що надійшли в область з фонду ліквідації наслідків збройної агресії (розпорядниками є – ОВА, громади та Агенція відновлення), і аналіз проведених тендерів та роботи підрядних організацій  на об’єктах будівництва», – зауважив Костянтин Мегем.

Про створення на офіційному вебсайті ОВА рубрики «Прозорість та підзвітність» розповів Валентин Дубок. За посиланням можна знайти актуальну інформацію про проведені закупівлі, про діяльність робочої групи та іншу важливу інформацію. Рубрика постійно буде оновлюватися.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації