back

Заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України перевірив укриття на Чернігівщині

10-10-2023 | 11:30

Днями з метою перевірки стану облаштування захисних споруд, Чернігівщину відвідав заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко.

У рамках візиту він оглянув ряд комунальних, освітніх, медичних закладів в обласному центрі, Городні, а також в Іванівській та Кіптівській територіальних громадах.

Загалом в області розташовано 2457 захисних споруд. З них 517 знаходяться у закладах освіти, 68 – у закладах охорони здоров’я та 12 – у закладах соцзахисту.

До прикладу із 890 закладів освіти всіх рівнів, у 742 укриття готові до використання, 136 – не мають їх взагалі, ще у 37 – тривають ремонтні роботи.

«В області близько 10% укриттів визнані непридатними. Аби виправити ситуацію ми працюємо разом з органами місцевого самоврядування, підприємствами та балансоутримувачами. Головне, що маємо зробити, – забезпечити цілодобовий безперешкодний доступ до всіх об’єктів захисту та якнайшвидше реалізувати всі цільові проєкти зокрема по закладах освіти», – наголосив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

«Чернігівський регіон – один з лідерів серед забезпечення укриттями для населення. Разом з тим, є ще над чим працювати. До кінця року буде відремонтовано та побудовано майже 50 укриттів, вже зроблено 80. Маємо робити все можливе, щоб наші укриття були «залізними», – зазначив Тимур Ткаченко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації