back

«єРобота»-2023: на Чернігівщині 109 переможців за програмою «Власна справа» і 3 – «Грант для ветеранів»

21-09-2023 | 12:00

Цього року за  програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» позитивні рішення щодо надання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу, а це від 50 до 250 тис. грн,  отримали 109 мешканців області. Сума фінансової підтримки від держави складає близько 26 млн грн.

Завдяки грантовим коштам підприємці відкривають чи розширюють власні виробництва, СТО, салони краси, швейні цехи, кав’ярні, заклади торгівлі та харчування, спеціалізовані освітні, медичні, фізкультурно-оздоровчі та розважальні студії, фермерські господарства, надають послуги у сфері зеленого туризму, ландшафтного дизайну, клінінгові, будівельні, ремонтні послуги. Серед цікавих бізнес-ідей – виробництво фруктово-ягідної пастили та екоснеків, твердопаливних котлів, поліпропіленових мішків тощо. У результаті  такої підприємницької діяльності в області має з’явитися 240 нових робочих місцьце є ключовою вимогою програми.

Також маємо трьох переможців за програмою «Грант для ветеранів», за якою учасники бойових дій та їх подружжя, особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати гранти на бізнес від 250 тис. грн до мільйона., до 500 тис. грн, та до 1 млн грн. Тож серед переможців – один учасник бойових дій, який планує відкрити у Чернігові мийку самообслуговування. Ще дві переможниці – дружини захисників. В результаті реалізації їхніх бізнес-ідей мають з’явитися виробництво комбікормів та салон краси.

Подати заяву на отримання грантів за урядовим проєктом «єРобота» можна через портал «Дія», проконсультуватися – в Telegram-каналі обласного центру зайнятості.

За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості