back

Грант до 50 000 євро на кліматичні інновації

20-09-2023 | 15:44

Українські бізнеси можуть отримати до 50 тисяч євро на розробку або впровадження технологій, що скорочують викиди парникових газів та підвищують ефективність споживання енергії.

“Кліматичні Інноваційні Ваучери” є однією з найбільших грантових програм в Україні, що підтримують зелені інновації та стимулюють розвиток кліматично-дружніх технологій. Ця програма ініційована Європейським банком реконструкція та розвитку, а фінансується Європейським Союзом. 

У конкурсі можуть брати участь підприємства, які розробляють або впроваджують інноваційні кліматичні технології. Вони мають бути зареєстрованими юридичними особами (приватні компанії), що провадять діяльність на території України не менше 1 року та відносяться до сектору малого та середнього бізнесу. Програма не може підтримати підприємства комунальної та державної форми власності, громадські організації та фізичних осіб-підприємців. Учасники мають бути готові співфінансувати проєкт на рівні не менше 25% від суми гранту.

Також можуть брати участь у конкурсі компанії та підприємці, які прагнуть надавати послуги в рамках програми “Кліматичні Інноваційні Ваучери».

Щоб апліканти правильно заповнили анкету, Greencubator щочетверга проводить online консультації, де можна детальніше дізнатися про умови участі та отримати відповіді на свої питання. Залишилось декілька консультацій від команди проєкту – 21 та 28 вересня – які відбуваються о 13.00 в онлайн-форматі.

Під час онлайн-зустрічей обговорюються такі питання:

  • чи відповідає ваша компанія/проєкт умовам ваучерів;
  • хто може подаватися на ваучери;
  • які критерії оцінювання проєктів та процедура їх відбору;
  • як працює механізм ваучерів;
  • як заповнити та подати заявку на грант тощо.

Реєстрація на консультацію за посиланням.

Заявку подати можна за посиланням.

Дедлайн: 30.09.2023

Детальніше про конкурс: https://www.prostir.ua/?grants=ukrajinski-pidpryjemtsi-mozhut-otrymaty-hrant-do-50-000-jevro-na-klimatychni-innovatsiji

Департамент економічного розвитку 
Чернігівської обласної військової адміністрації