back

У Чернігівському колегіумі – Міжнародний день студентського спорту

20-09-2023 | 14:39

Свято започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) та відзначається щороку 20 вересня.

Національний університет «Чернігівський колегіум ім. Т.Г. Шевченка» не залишився осторонь: педагоги та студентська рада підготували рухову анімацію для першокурсників.

Учасників свята також вітали Сергій Кудін, декан факультету фізичного виховання університету, Лідія Жула, заступник декана з питань молодіжної політики та іміджевої діяльності та Андрій Жмурко, начальник відділу Чернігівського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

«Освічена, здорова, патріотична нація – незламна нація, нація Переможець! Це нація, у якої є майбутнє. Тому формуємо майбутнє України разом», – наголосив Сергій Кудін та побажав студентам переможного духу чесної боротьби та позитивних емоцій.

Андрій Жмурко вручив відзнаки обласного відділення КФВС МОН України за популяризацію студентського спорту серед молоді кращим студентам факультету. Подяки отримали Марія Бреус, Анастасія Вахненко та баскетбольна команда «Університет».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації