back

Представники японської компанії вивчають потреби Чернігівщини, аби долучитися до відновлення області

15-09-2023 | 16:30

У рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва сьогодні в області з ознайомчим візитом перебувають представники однієї з інвестиційних японських компаній, що спеціалізується на транскордонній електронній комерції.

«На нещодавньому форумі Японія&Україна я мав змогу розповісти про наслідки російської агресії для області та ключові потреби. Дуже цінно, що ця доповідь не залишилася без уваги і вже є фідбек», - зазначив під час зустрічі з делегатами начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

Компанія наразі ставить собі за мету віднайти нішу у допомозі з відновленням області. Відтак принагідно її представники також відвідають кілька об’єктів культури та охорони здоров’я, що зазнали значних руйнувань

До слова, Чернігівщина вже має досвід співпраці з Японією під час повномасштабного вторгнення. Зокрема від державних інституцій дуже вчасно були надані зарядні станції та генератори для критичної інфраструктури, а неурядові організації долучилися до відбудови двох дитсадків у Чернігові.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації