back

Регіональний офіс міжнародного співробітництва зосередив увагу донорів на потребах сфери освіти області

06-09-2023 | 16:23

Кількамісячна координація роботи ОВА та громад з іноземними партнерами через Регіональний офіс міжнародного співробітництва (РОМС) уже має перші результати. Наразі актуалізовано перелік потреб як по громадах, так і по галузях.

Зокрема сьогодні на засіданні РОМС детальніше зупинилися на запитах сфери освіти. Їх понад десятку міжнародних організацій, що були на онлайн-зв’язку, представив начальник профільного управління ОДА Юрій Музика.

«Значну частину потреб спільно вдалося закрити до початку навчального року. Та, на жаль, роботи ще багато. І у всі нюанси відновлення маємо вкладати загальну канву Стратегію розвитку освіти області. Саме тому важливо координувати взаємодію донорів з громадами та конкретними закладами», - наголосив керівник Управління освіти і науки ОДА.

«Сам алгоритм збору та обробки відповідної інформації ще відточується. Втім, безумовний плюс цього процесу – практичний підхід у розрізі регіону, а не теоретична загальноприйнята методика. Крім того, важливо розуміти як загальну картину, так і нагальність точкових проєктів», - наголосив начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

Під час обговорення також дійшли висновку, що до наступних зустрічей варто залучити ще й профільні інститути громадянського суспільства.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації