back

Єдиний центр допомоги потерпілим від ракетної атаки 19 серпня — місце, де можна отримати будь-яку підтримку

29-08-2023 | 17:25

Постраждалим внаслідок російського ракетного удару по середмістю Чернігова 19 серпня надається вся необхідна медична та психологічна допомога. Про це сьогодні на брифінгу в офіційному медіацентрі розповів начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

Терористичний акт рф забрав життя 7 українців, ще 207 отримали травми різного ступеню тяжкості. Наразі у медичних закладах залишаються 47 постраждалих, у тому числі 7 дітей. Двоє пацієнтів перебувають у тяжкому стані.

«З усіма працюють психологи і вся необхідна медична допомога всім постраждалим надається», — сказав В’ячеслав Чаус.

За підтримкою з ремонтом, будівельними матеріалами, грошовою допомогою, психологічними чи будь-якими іншими консультаціями постраждалі від атаки можуть звернутися до єдиного центру допомоги, який створено у Чернігові. Такою можливістю скористалося вже понад 800 містян.

Детальну інформацію про роботу центру можна дізнатися у відділі звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка, 9) або за телефонами: (0462) 678-668 та (0462) 677-064.

«Я хочу подякувати всім волонтерам: 14 благодійних організацій долучилися як до допомоги постраждалим (це і грошові виплати, і продуктові набори, і будівельні матеріали), так і до відновлювальних робіт», — звернувся начальник ОВА.

Тим часом Рада оборони Чернігівської області ухвалила рішення, які дозволяють міській раді якнайшвидше розпочати відновлювальні роботи. Остання, зокрема, вже виділила кошти на ремонт дахів пошкоджених будинків.

Загалом внаслідок ракетної атаки руйнувань зазнали 78 будинків. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації