back

У центрі Чернігова психологи та соцпрацівники надають допомогу всім, хто її потребує

22-08-2023 | 10:27

Другий день поспіль поблизу епіцентру ракетного удару в Чернігові, якого росіяни завдали минулої суботи, працює мобільна служба Чернігівського обласного центру соціальних служб. Фахівці надають психологічну допомогу та інші консультації всім охочим. За потреби – скеровують до більш вузьких спеціалістів та відповідних служб. До роботи залучені психологи громадських організацій.

«Психолог – це не психіатр, і зовсім не йдеться про якісь клінічні діагнози. Психолог допоможе подолати тривожність, власні страхи й негативні емоції, які, на жаль, присутні зараз у нашому житті. Тому не треба боятися звертатися до фахових спеціалістів. Якщо поруч немає людини, яка миттєво допоможе, треба володіти елементарними техніками самодопомоги. З ними можна ознайомитися, зокрема, на сайті програми ментального здоров’я «Ти як?», – розповіла керівниця мобільної служби соціально-психологічної та методичної допомоги при обласному центрі соціальних служб Марія Голік. 

За допомогою можна звернутися безпосередньо у Чернігівський обласний центр соціальних служб за телефоном (0462) 77-48-25. За словами його директорки Алли Кот, проєкт мобільної служби в області стартував з Носівської громади, де надавалася методична допомога місцевим фахівцям. Поширюватиметься й на інші громади. Втілити таку ініціативу вдалося завдяки Програмі розвитку ООН в Україні та Уряду Канади, які й надали спеціально обладнаний транспорт.

Читати також: ПРООН та уряд Канади передали чотири спецавтівки у громади області

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації