back

Захист енергосистеми та безпека людей: Олексій Кулеба з робочою поїздкою на Чернігівщині

16-08-2023 | 10:32

За дорученням Президента України Володимира Зеленського заступник керівника Офісу Глави держави Олексій Кулеба відвідав з робочою поїздкою Чернігівську область.

Пріоритетне питання – безпекова ситуація в регіоні. Разом із начальником Чернігівської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба провів оперативну нараду з представниками командування ОУВ «Чернігів» та 119-ї бригади територіальної оборони.

«Чернігівщина – регіон, який межує з ворожими країнами. Тому першочергове завдання – це постійне посилення безпеки на прикордонні. Військові, обласна та місцева влада у спільній координації мають над цим працювати. В умовах повномасштабної війни всі ланки управління повинні діяти як єдиний механізм», – зазначив Олексій Кулеба.

 

За словами заступника керівника Офісу Глави держави, не менш важливе питання – підготовка до опалювального сезону. Область і місто активно готуються до всіх можливих викликів.

«В усіх регіонах зараз на порядку денному осінньо-зимовий період. Ми розуміємо, що в умовах повномасштабної війни цей сезон буде складнішим за попередній. Тому тут важлива спільна робота енергетиків і влади. Також важлива безпека працівників енергетичної галузі», – наголосив Олексій Кулеба.

У межах робочої поїздки заступник керівника Офісу Президента побував в Іванівській громаді, яка була під окупацією росіян 27 днів. Олексій Кулеба обговорив з начальником Чернігівської ОВА та головою громади шляхи пришвидшення процесу відновлення.


«Жодна із заявок по програмі "єВідновлення" в Іванівській громаді не протермінована. Саме в цій громаді найкращий темп їх опрацювання, як і один з найбільших показників руйнації внаслідок перебування окупантів. Це завдяки раціональному розподілу обов'язків та пріоритетному ставленню до теми відновлення. Саме на такому підході я завжди наголошую при спілкуванні з громадами, - зауважив начальник ОВА В’ячеслава Чаус. - Окрім житла для розвитку громади важлива соціальна інфраструктура: ЦНАП та опорна школа в Іванівці, а також ФАП у Количівці – уже активно функціонують. Для цього залучалися кошти з різних джерел: держбюджет, місцева скарбниця, міжнародні донори. І це ще один безпрограшний підхід».

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією Офісу Президента України