back

Діти з прикордонних громад Чернігівщини відвідують безкоштовні літні табори в Латвії

14-08-2023 | 14:59

З 30 липня по 5 серпня 22 особи з прикордонних громад Новгород-Сіверського району відвідали безкоштовний літній табір в латвійському Центрі розвитку «Евеле». Нині там відпочивають ще стільки ж найменших жителів чернігівського прикордоння.

Табори проводить молодіжна організація «Ligzda» за підтримки Посольства України в Латвійській Республіці. Таку ініціативу вдалося реалізувати в межах обміну культурним досвідом з Латвією.

Крім того, вже досягнуто попередніх домовленостей із муніципальною владою міста Риги щодо організації подібних таборів у серпні – вересні ще для сотні дітей з прикордонних районів Чернігівської області.

Безкоштовним відпочинком, правда у межах країни, забезпечена ще одна категорія дітей. Так, майже два тижні, з 28 липня по 10 серпня, 164 вихованці дитячих будинків сімейного типу Чернігівської області разом з батьками відпочивали на Івано-Франківщині. Путівками в позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Артек-«Буковель» їх забезпечила благодійна організація «Фундація Олени Зеленської» за програмою підтримки сімейних форм виховання. Організація також оплатила транспортні послуги.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за повідомленням Департаменту сім’ї, молоді і спорту
Чернігівської обласної військової адміністрації.
Фото – фейсбук-сторінка Посольства України в Латвії