back

Чернігівські спортсмени вибороли нагороди на міжнародних змаганнях

27-07-2023 | 12:10

Чернігівський важкоатлет Андрій Ревко виборов срібну нагороду на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років у сумі двоборства, піднявши 219 кг.

У ваговій категорії до 55 кг Андрій Ревко здобув бронзу в ривку з результатом 98 кг та срібло у поштовху з результатом 121 кг.

Змагання проходять з 26 липня по 3 серпня 2023 року в місті Бухарест, Румунія.

Ще один спортсмен з Чернігівщини – 16-річний легкоатлет Ілля Саєвський здобув першу нагороду для української команди на XVІI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, що триває у словенському місті Марібор. На змаганнях він здобув срібну нагороду у метанні спису та встановив особистий рекорд – 76.11 м.

«Хочу подякувати всім, хто мене підтримував, а особлива подяка моєму тренеру – Гурневичу Миколі Васильовичу. Саме він поставив мені правильну техніку, і я себе впевнено почував, не дивлячись на те, що емоції переповнювали», – зазначив Ілля Саєвський.

«Чесно кажучи, страху перед виступом в мене не було. Я підходив до змагань знаючи, що в мене дуже сильні суперники. За рейтингом я якраз був другим, поступаючись поляку, який вигнав змагання. Тому можна сказати я забрав своє. Сподіваюсь, що на наступних змаганнях зможу показати ще кращий результат! Вірю в це!», – наголосив срібний призер ЄЮОФ-2023.

За повідомленнями Департаменту сім’ї, молоді та спорту
Чернігівської обласної військової адміністрації,
Національного олімпійського комітету України