back

В Количівці запрацював відновлений фельдшерсько-акушерський пункт

27-07-2023 | 10:28

Медична інфраструктура Чернігівської області під час повномасштабного вторгнення росії значно постраждала. Загалом в області пошкоджено 69 корпусів лікувальних закладів різного рівня – їхнє число і досі збільшується через постійні обстріли прикордоння. Один із постраждалих закладів – ФАП в Количівці Іванівської територіальної громади, який було повністю зруйновано минулого року.

«Заклади медичної інфраструктури – це те, чого найбільше потребує громада. Ми бачили на світлинах, що було на цьому місці рік тому. Сьогодні я бачу в ваших очах незламність, впертість, надію, віру та єднання. Ми об’єднані тим, що ми маємо перемогти, вистояти та відновитися», – зазначила заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк.

 

Новий фельдшерсько-акушерський пункт відкрили 26 липня. В ньому – кабінет для огляду пацієнтів, процедурний кабінет та кабінет лікаря. ФАП відновлено за рахунок коштів благодійної організації «Благодійний фонд «New Way», будівельні роботи виконало ПП «ВОДЕНЕРГОБУД».

За словами голови Іванівської ТГ Олени Швидкої, «Благодійний фонд «New Way» допомагає відновлювати Іванівську ТГ з минулого року. Крім відбудови медичного закладу, благодійники займались ремонтом житлових будинків.

«Практично по всій області ФАПи, лікарні, амбулаторії, заклади охорони здоров’я обласного рівня були пошкоджені або зруйновані. Дуже приємно бачити наскільки змінюється наша медична інфраструктура завдяки людям, які допомагають її відновити», – зазначив начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА Андрій Лінник.

Довідково. Благодійна організація «Благодійний фонд «New Way» реалізує проєкти у сферах відновлення та розвитку соціальної інфраструктури, відновлення та встановлення систем водопостачання, покращення санітарних умов у навчальних та медичних закладах, відновлення та підтримки приватних допогосподарств, які постраждали від бойових дій, а також забезпечення вразливих верств населення продуктами харчування, засобами гігієни, предметами першої необхідності та паливом на зимовий період.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації