back

Підтримка постраждалих від насильства громадян: в області планують спрямувати державну субвенцію на три проєкти

24-07-2023 | 17:44

Регіональна комісія з розгляду пропозицій щодо напрямів, на які спрямовується субвенція з державного бюджету місцевим на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, затвердила відповідний перелік проєктів.

До нього увійшли будівництво укриття в обласному центрі соціально-психологічної допомоги, капітальний ремонт приміщення спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування у Борзні та поточний ремонт адмінбудівлі такої служби – у Сосниці. Щодо першої пропозиції – регіональна комісія поінформує Мінсоцполітики, інші ж дві потрібно доопрацювати у громадах.

«У динаміці використання коштів даної субвенції треба порушувати питання, щоб вона була перехідною. Надалі це убезпечить нас від зриву строків виконання і неякісних робіт, зроблених поспіхом», – зазначила заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк під час сьогоднішнього засідання.

Загалом на розгляд регіональної комісії надійшло три пропозиції. Документи підготовлені відповідно до Порядку та умов надання у 2023 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, затвердженому постановою Кабміну від 2 червня поточного року № 559.

Однією з умов було співфінансування з місцевого бюджету в розмірі до 10 відсотків загальної вартості робіт. Увесь обсяг запланованого замовник має встигнути виконати до кінця цього року.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації