back

До обласної психоневрологічної лікарні надійшла допомога від Представництва МОМ в Україні та ММК

24-07-2023 | 12:25

Від Представництва Міжнародної Організації з Міграції в Україні Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня отримала 60 електричних бойлерів, 10 пральних машин, 420 комплектів постільної білизни, 400 матраців та гігієнічні набори на загальну вартість понад 1,8 мільйона гривень. Ще на 59,2 тисячі гривень інструментів та обладнання для господарчої групи заклад отримав від Міжнародного медичного корпусу.

Нагадаємо, що під час активних бойових дій минулого року медичний заклад був зруйнований на 70%. Найбільше постраждали комунікації та покрівлі корпусів. Відновлення Чернігівської психоневрологічної лікарні обійшлося у 500 тисяч доларів, яке профінансував Міжнародний медичний корпус.

«Російські окупаційні війська увійшли до лікарні на другий день повномасштабного вторгнення. Поруч із лікарнею велися бої, і снаряди летіли у деякі корпуси. Були прямі влучання, що спричинили значні руйнації та втрати майна закладу, – зазначив головний лікар обласної психоневрологічної лікарні Володимир Ященко. – Тож отримана від благодійників побутова техніка та господарські товари для нас надзвичайно важливі, необхідні і вчасні».

За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської обласної військової адміністрації