back

Чернігівщина отримає 244,657 мільйона гривень на відновлення

27-06-2023 | 16:27

Ці кошти можна буде спрямувати на проєктування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення.

Співфінансування проєктів має складати не менше 25%.

Встановлений досить жорсткий дедлайн: у другій декаді липня треба надати відповідний перелік проєктів і заходів на весь обсяг фінансування до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Сьогодні на засіданні обласного координаційного штабу з відбудови населених пунктів та територій Чернігівської області затверджено перелік матеріалів, які мають бути в заявках проєктів. Якщо самих проєктів буде більше, ніж на визначену суму, штаб встановить пріоритетність.

«Громади, які завчасно потурбувалися про виготовлення проєктно-кошторисної документації, мають значно вищі шанси отримати фінансування, незалежно від його джерела», — наголосив начальник ОВА (він же й керівник штабу) В’ячеслав Чаус.

Всі пропозиції і відповідні матеріали громади мають надати Департаменту економічного розвитку ОВА до 7 липня (включно).

Нагадаємо: зазначена субвенція місцевим бюджетам — кошти Європейського інвестиційного банку.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації