back

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант

01-06-2023 | 11:30

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників  програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року. Ухвалено 13 позитивних рішень щодо надання мікрогрантів мешканцям Чернігівщини.

У результаті  реалізації бізнес-ідей нових переможців у Чернігові відкриються студія англійської мови, експрес-перукарня, кав’ярня, мінімаркет, магазин зоотоварів, детейлінг студія, розвиватиметься сфера послуг, зокрема клінінгових, будівельних та ремонтних. Розвиватиметься бізнес і в інших містах області. Так, у Ніжині з'явиться кав’ярня-книгарня, а у Новгород-Сіверському – комп’ютерний клуб віртуальної реальності. 

Загалом з початку року за програмою «Власна справа» по регіону ухвалено 72  позитивні рішення, переможці отримають близько 17 млн грн. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 160 нових робочих місць.

Подати заяву на отримання грантів за урядовим проєктом єРобота, зокрема і по новій програмі "Грант для ветеранів" можна через портал Дія.

Більш детальна інформація про програму "Власна справа" за посиланням.

Консультації на Telegram-каналі.

За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості