back

У прикордонні села Новгород-Сіверської громади передали допомогу

19-04-2023 | 11:37

Вдруге за останній тиждень заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Синенко відвідав прикордонні населені пункти Новгород-Сіверської громади, які потерпають від постійних ворожих обстрілів. Разом із керівництвом Новгород-Сіверської РВА зустрівся з місцевими жителями сіл Грем’яч, Мурав’ї, Михальчина Слобода та Бучки.

Цього разу працювали не тільки щодо усунення наслідків обстрілів, а й передали необхідне, про що просили мешканці сіл, зокрема хлібопічки, радіоприймачі, продуктові та гігієнічні набори.

«Представникам міської ради варто приділити більше уваги цим населеним пунктам, — зазначив Дмитро Синенко. — Працюватимемо над основним питанням — створення резервного житлового фонду для охочих переселитись (наразі майже всі сім’ї з дітьми вже виїхали). Створюється резерв генераторів, які надаватимуть у населені пункти, у разі якщо через обстріли електрика знову зникатиме».

Дмитро Синенко додав, що найближчим часом села будуть забезпечені безкоштовним хлібом від Чернігівського хлібокомбінату № 2, який отримав борошно від Державної продовольчо-зернової корпорації України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації