back

Служити, захищати, перемагати: поліцейська комісія рекомендувала нових кандидатів до бригади Нацполіції «Лють»

10-04-2023 | 16:51

Сьогодні в Головному управлінні Нацполіції у Чернігівській області відібрали кандидатів, які бажають долучитися до новоствореного підрозділу. Серед них – 29-річна Ольга Гришин. Вона вже пройшла співбесіду, тож тепер на доброволицю чекає практичне навчання. 

– Йду до «Люті», бо хочу скоріше наблизити нашу перемогу. Хочу звільнити наших людей і наші окуповані території, – розповідає Ольга. – Про набір до «Гвардії наступу» дізналася з офіційних джерел, там же прочитала, що в ЦНАПі можна заповнити анкету і пройти відбір. Так я і зробила. Сама я з Запорізької області, нині живу в Чернігові. Раніше працювала землевпорядником. Картографія, вираховування координат – це те, в чому я сильна. Думаю, мої знання і навички знадобляться в роботі спецпідрозділу. Зі спортом я дружу, зі здоров’ям теж повний порядок, тому переконана, що зможу витримати всі труднощі. Рідні підтримали моє рішення і мій усвідомлений вибір вступити до бригади «Лють». 

Патріотизм, вмотивованість, психологічна стійкість та готовність стати на захист своєї країни – основні критерії, на які звертала увагу поліцейська комісія під час відбору. Кожен з добровольців хоче бути частиною історичних подій, хоче рухатися вперед і звільнити українські території від окупантів.

– Ми чекаємо на гідних та вмотивованих добровольців, які прагнуть наблизити нашу перемогу та вибити ворога, – говорить начальник Управління кадрового забезпечення поліції Чернігівщини Ігор Папченко. – Сьогодні поліцейська комісія провела співбесіди з кандидатами на посади поліцейських, які успішно подолали попередні етапи конкурсного відбору (подачу документів, тестування рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань, військово-лікарську комісію, перевірку рівня фізичної підготовки, тестування особистісних характеристик, проходження спецперевірки).

Щоб заповнити анкету кандидата, переходьте на сайт storm.mvs.gov.ua або звертайтесь до визначених ЦНАПів: 

  • ЦНАП м. Чернігів, просп. Левка Лук'яненка, 20-А
  • ЦНАП м. Прилуки, вул. Івана Скоропадського, 102 А

Для детальної консультації звертайтеся на гарячу лінію 0800100020.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області