back

Чаус — нацгвардійцям: Хочу побажати, щоб через рік ми святкували День Національної гвардії після нашої переконливої перемоги

26-03-2023 | 14:01

Сьогодні в Україні відзначають День Національної гвардії. Напередодні свята чернігівських гвардійців та їхніх побратимів з Шостки, які брали участь в обороні Чернігова у 2022 році, привітали їхні командири, очільники області та міста.

«Я хочу особливо подякувати за те, що рік тому у лютому-березні Національна гвардія у складі Сил оборони стала на захист нашої Чернігівщини. Відстояла, відбила ворога, тим самим унеможливила подальший рух ворога до нашої столиці і забезпечила звільнення Чернігівщини від ворожих окупантів», — звернувся до гвардійців В’ячеслав Чаус. — «Хочу побажати, щоб через рік ми зібрались і святкували День Національної гвардії після нашої переконливої перемоги».

«Від першого дня створення у березні 2014 року і по сьогодні воїни-гвардійці щоденно доводять, що вони професіонали своєї справи, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави», — наголосив командир військової частини НГУ полковник Ігор Оринко та подякував місцевій владі, волонтерським організаціям та чернігівцям за підтримку захисників у скрутний час.

До участі в урочистостях долучилися голова обласної ради Олена Дмитренко, начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський, заступник Чернігівського міського голови Сергій Фесенко, заступник командувача військ ОК «Північ» Олег Рвач, представники правоохоронних органів та військових формувань.

«На вас покладено виконання не лише військового обов’язку, а й охорона та підтримка правопорядку. І ви з честю та гідністю виконуєте всі задачі та обов’язки в інтересах держави», — зауважила Олена Дмитренко та побажала військовослужбовцям завжди повертатись цілими та неушкодженими з усіх бойових  завдань.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 9-ї річниці створення Національної гвардії України гвардійців нагороджено почесними відзнаками.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації