back

За працевлаштування переселенця можна отримати компенсацію

21-02-2023 | 14:01

6700 гривень щомісяця — на таку компенсацію може розраховувати роботодавець у разі працевлаштування внутрішніх переселенців. З початку дії цієї програми (квітень 2022 року) нею скористалися 84 роботодавці області, які працевлаштували 192 внутрішньо переміщених людей.

Програма діє на період воєнного стану та протягом 30 календарних днів після його скасування. Тривалість компенсації — 2 місяці.

Для отримання компенсації роботодавцю необхідно подати заяву до структурного підрозділу обласної служби зайнятості, розташованого за місцем перебування роботодавця.

Це можна зробити:

  • в електронній формі – через портал «Дія»;
  • в паперовій формі – особисто під час відвідування центру зайнятості або на адресу електронної пошти відповідного центру зайнятості.

До заяви обов’язково  додається пакет документів:

  • копія наказу про працевлаштування особи;
  • відомості про працівників, які є застрахованими особами (ПІП, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта);
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Увага! Подати заяву на компенсацію необхідно не раніше, ніж за 5 календарних днів після працевлаштування працівника з-поміж переселенців.

Отримати консультацію щодо компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО можна за телефоном (0462) 77-90-25 або Telegram-каналі.

За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості