back

Чернігівську міську військову адміністрацію очолив Дмитро Брижинський

17-02-2023 | 14:25

Дмитра Брижинського призначено начальником Чернігівської міської військової адміністрації Чернігівського району Чернігівської області.

Відповідне розпорядження сьогодні підписав Президент України Володимир Зеленський.

З початку повномасштабного російського вторгнення полковник Брижинський очолив штаб оборони Чернігова та командував обороною міста аж до звільнення області від російських загарбників.

Дмитро Брижинський нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів та орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

У вересні 2022 року Чернігівська міська рада присвоїла йому звання почесного громадянина Чернігова за внесок для міста під час російсько-української війни.

Дмитро Брижинський закінчив Харківський інститут танкових військ за спеціальністю «військові науки» та отримав ступінь бакалавра військового управління. Згодом навчався у Чернігівському державному інституті економіки і управління, де отримав дипломи бакалавра та спеціаліста з фінансів, та у Національному університеті «Чернігівська політехніка», де здобув ступінь магістра з публічного управління та адміністрування.

Проходив військову службу на різних посадах, зокрема у 1 окремій танковій бригаді та штабі управління оперативного командування «Північ».

У 2019–2021 роках командував 93-ю окремою механізованою бригадою «Холодний Яр», у травні-вересні 2022 — 58-ю окремою мотопіхотною бригадою імені гетьмана Івана Виговського

З жовтня 2022 року до останнього часу очолював патронатну службу апарату Чернігівської ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації