back

Три агропідприємства області отримали комплекти обладнання для користування зерновими рукавами

15-02-2023 | 12:23

Комплекти обладнання для завантаження та розвантаження зернових рукавів отримали 14 лютого три агропідприємства нашої області. Це СТОВ «Дружба», ТОВ ім. Шевченка та ТОВ «Агрофірма «Іванівка АГ». Загалом для Чернігівської області передбачено 12 таких комплектів. Кожний складається із завантажувача, розвантажувача та бункера-перевантажувача. Всі — українського виробництва.

Передачу комплектів спецтехніки здійснює Міністерство аграрної політики та продовольства України у співпраці з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).

Нагадаємо, що Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderoo Foundation закупили для аграріїв засоби тимчасового зберігання зерна (рукави) місткістю 200 тонн кожний.

173 підприємства Чернігівської області стали учасниками програми на отримання 3614 спеціальних поліетиленових рукавів. Це дозволило забезпечити додатково понад 700 тис. тонн потужностей для тимчасового зберігання зерна.

Зернові рукава стали альтернативою зберігання нового врожаю, яку запропонував уряд та світова спільнота українським аграріям минулого року. Завдяки такій ініціативі вдалося здійснити перші кроки для розв'язання проблеми з нестачею відповідних потужностей.

За повідомленням  Департаменту агропромислового розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації