back

«Що може жінка!»

05-03-2013 | 15:00

5 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, у Чернігові відкрився обласний ярмарок «Що може жінка!». Цей яскравий, щорічний захід проводиться в рамках виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2014 роки.

«Чудово, що свої здобутки, свою творчість жінки можуть продемонструвати на традиційному масштабному заході – обласному ярмарку «Що може жінка!», який розгортає свої виставкові площі вже 12 рік поспіль», - підкреслив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика під час церемонії відкриття ярмарку.

Він також зазначив, що у центрі уваги президентських ініціатив, які реалізуються в країні – добробут людей, розвиток підприємництва, утвердження сімейних цінностей, надзвичайна увага до людей з особливими потребами та дітей. До всього цього, за словами Юрія Музики, причетні жінки – мудрі, небайдужі, високопрофесійні.

Від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка та від себе особисто Юрій Музика привітав усіх жінок з наступаючим святом, побажав весни в душі, добра і злагоди у сім’ях.

Цього року гості та відвідувачі ярмарку мають нагоду ознайомитись з продукцією та послугами більше 60 підприємств, установ, громадських організацій та бізнес-структур, які очолюють жінки, або складають переважну частину їх колективів.

Жителі обласного центру зможуть оглянути роботи майстринь та художниць, ознайомитись з творчістю письменниць. У рамках виставки-продажу товарів та послуг представлено колекцію ексклюзивних виробів ручної роботи – прикрас, картин, картин із соломки, авторських ляльок тощо.

Протягом трьох днів роботи обласного ярмарку заплановано проведення 18 майстер-класів на будь–який смак: рукоділля, флористика, прикладне мистецтво, візаж, зачіски, дизайн, мода та інші.

Організатори заходу – Департамент економічного розвитку, Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Чернігівська міська рада, Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових і професійних жінок, Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», Чернігівська обласна організація Спілки жінок України, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата – прагнуть, щоб імідж жінок відповідав їхній ролі в суспільстві, вкладу в розвиток економіки регіону і становлення інститутів громадянського суспільства. Саме тому проведення ярмарку спрямоване на підвищення статусу та формування позитивної суспільної думки щодо жінок-керівників, підприємниць, майстринь, громадських діячок.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації