back

Різдвяне свято — для дітей загиблих Героїв

07-01-2023 | 16:19

Близько 20 дітей з усієї області завітали сьогодні, 7 січня, в обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм на різдвяне свято «Діти Героїв». Батько кожної дитини — воїн, який загинув, захищаючи Україну та її незалежність.

Спершу дітлахи переглянули музичну виставу «Аддамси та новорічні традиції», потім — вітання та подарунки, зокрема й від австрійських однолітків із Гмундена. До речі, разом із зібраними подарунками діти передали лист, висловлюючи свою підтримку. Його озвучили під час заходу.

Організували свято Благодійний фонд імені Софії Русової та БФ «Єдиний Волонтерський Центр. Чернігів» за підтримки Чернігівської ОВА. Партнерами виступили БФ «Синій птах» та Церква адвентистів сьомого дня у м. Чернігів.

«Різдво – це родинне свято. Сьогодні ж вся Україна, як єдина родина, святкує, вітає, перемагає… Вдячна організаторам цього заходу за можливість привітати вас, долучитися до різдвяної казки. Адже хто є її головним героями? Ви – діти. І саме ви даєте нам можливість відчути дух Різдва. Бажаю, щоб усі ваші найзаповітніші мрії здійснилися цього року», — звернулася до найменших учасників заходу заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк.

Успіхів малечі, а всім родинам — тепла та щастя, перемоги побажала  перша заступниця голови обласної ради Ніна Лемеш.

На свято приїхали не всі діти. Проте свої подарунки вони обов’язково отримають. Подібних заходів цього року, як зауважив голова Благодійного фонду імені Софії Русової Іван Чаус, буде ще багато: є не тільки свого роду «дорожня карта», а й плани щодо розробки відповідної програми на п’ять років.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації