back

Семеро чернігівців віком 45+ отримали від служби зайнятості ваучери на навчання

13-12-2022 | 15:29

Чернігівці для навчання обрали професії, які наразі мають попит у роботодавців області, а саме: слюсар-ремонтник, електромонтер, кухар, тракторист-машиніст. Здобуватимуть їх у професійно-технічних навчальних  закладах міста (Чернігівському вищому професійному училищі, Чернігівському професійному будівельному ліцеї, Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту та обласному навчально-курсовому комбінаті). Для цього їм знадобиться від п’яти до семи з половиною місяців.

Нагадуємо: ваучер – це документ, що дає право безкоштовно пройти навчання та підвищити свій професійний рівень за однією з 70 професій та спеціальностей із затвердженого переліку. Ознайомитися з ним можна на сайті Державної служби зайнятості за посиланням.

Скористатися ваучером на навчання можуть громадяни, старші за 45 років, які не перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні, мають професійно-технічну або вищу освіту та страховий стаж не менше 15 років.

Також отримати ваучер можуть й інші категорії населення, зокрема звільнені з військової служби, учасники АТО/ООС, внутрішньо переміщені особи тощо. Більше інформації — за посиланням.

Консультацію щодо отримання ваучера на навчання можна отримати в будь-якому центрі зайнятості, зручному для відвідування, а також в обласному центрі зайнятості за телефоном (0462) 77-90-31 чи в Telegram-каналі.

За повідомленням пресслужби
Чернігівського обласного центру зайнятості