back

Відома корейська компанія пропонує співпрацю Чернігівщині

07-11-2022 | 16:33

ТОВ «Ековіс Лоджистикс Україна» – український підрозділ міжнародної транспортно-експедиторської компанії Ecovice Co., Ltd. – пропонує свої послуги Чернігівщині. Варіанти співпраці обговорили сьогодні директор компанії Кім Йонг Шик та заступник начальника ОВА Дмитро Іванов і директор Департаменту економічного розвитку ОВА Олександра Хомик.

Варто зазначити, що саме ця компанія допомагала з доставкою гуманітарної допомоги від Червоного Хреста Кореї до України та Чернігівщини зокрема. Вантаж був призначений для закладів соціального захисту населення. 

Дмитро Іванов розповів про область та її потреби, що з'явилися у зв'язку з агресією росії, а також подякував за будь-яку підтримку у цей нелегкий час.

Звісно, «левова частка» пропозицій буде актуальна на час після завершення активних бойових дій на території України, однак є й те, над чим варто подумати вже сьогодні.

Зокрема корейська компанія може запропонувати новітні розробки для пожежників, медобладнання, обладнання для опалення, що працює на пропані. 

– Ми вдячні за будь-яку підтримку у цей непростий час. Впевнений, взаємодія зараз переросте у масштабні проєкти в майбутньому, – підсумував Дмитро Іванов.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації