back

В обласному центрі соціально-психологічної допомоги за кошти держбюджету триває ремонт даху

07-11-2022 | 15:00

Для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у тому числі потерпають від насильства, у Чернігові до повномасштабного вторгнення діяв обласний центр соціально-психологічної допомоги. Тут допомагали вийти із депресивного стану, знайти житло, зареєструвати та оформити документи, працевлаштуватися, влаштувати дитину до садочка чи школи.

На початку березня, під час бойових дій на Чернігівщині, приміщення центру було пошкоджене — на його території декілька прильотів російських снарядів. За словами директорки закладу Олени Телькун, усіх 17 мешканців (а це мами разом з дітьми) вдалося вчасно евакуювати. Деякі з них досі перебувають у Рівненській області.

Зараз центр відновлюється, частково — коштом державного бюджету.

«У приміщенні Чернігівського обласного центру соціально-психологічної допомоги продовжуються роботи з відновлення покрівлі. На даний об’єкт з державного резервного фонду виділено 635 тисяч гривень. Працювати підрядна організація тут почала в кінці жовтня. Завершити має до 15 листопада», — розповів начальник Управління капітального будівництва Чернігівської ОВА Ярослав Слєсаренко. 

На сьогодні частина даху вже зроблена. Як прокоментував представник підрядної організації Сергій Бондарець, металочерепицею облаштували 150 квадратних метрів покрівлі. Залишилося ще 250. Також замінили вхідні двері. Серед запланованого — облаштування ґанку.

Після ремонту центр зустрічатиме вже нових мешканців – питання попередніх дистанційно розв’язані.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації