back

Відновлення інфраструктури області — актуальні дані

01-11-2022 | 16:05

На Чернігівщині триває першочергове відновлення пошкодженої інфраструктури. Нині роботи вже завершені на 75 об’єктах.  Днями ж підрядники працювали за такими напрямками.

Завершувались роботи з відновлення житлових багатоповерхівок у Чернігові. Так, в одному з відремонтованих будинків по вулиці Ремісничій вже фарбували віконні укоси. Загалом за кошти резервного фонду держбюджету відновлено 18 багатоповерхівок в обласному центрі.

У Чернігівському обласному центрі соціально-психологічної допомоги облаштовували покрівлю. У центрі соціально-психологічної реабілітації склили вікна.

Тривали роботи з капітального ремонту на одній з ліній електропередачі.

У приміщеннях Чернігівської школи № 28 виконували утеплення віконних укосів. У навчальному корпусі обласного наукового ліцею встановлювали двері. Крім того, у цих закладах проводили оздоблювальні роботи.

Також оздоблювальними роботами — штукатуренням та фарбуванням — займалися у корпусах Національного університету «Чернігівська політехніка», а також у приміщеннях гуртожитку обласного наукового ліцею та чернігівського дитсадку №10.

У комунальному закладі «Чернігівський ліцей» обласної ради демонтували пошкоджену покрівлю. У ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою встановлювали підвіконня та працювали над укосами.

Загалом за кошти державного бюджету в області відновлено 16 об’єктів галузі освіти, 11 — медицини, 12 — інфраструктури, а також житлові будинки та інші об’єкти.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації