back

Відновлення інфраструктури області — актуальні дані

28-10-2022 | 15:22

На Чернігівщині продовжуються першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури. Днями підрядники працювали на таких об’єктах.

Тривали роботи з відновлення житлових багатоповерхівок у Чернігові. У будинку по вулиці Корольова облаштовували покрівлю. Працювали над покрівлею, встановлювали двері та склили вікна у багатоповерхівці на Ремісничій. Також встановлювали вікна у будинку по проспекту Миру. На об’єкті по вулиці Борщова облаштовували водовідведення покрівлі та проводили оздоблювальні роботи. Завершено роботи вже у 12 багатоповерхівках в обласному центрі, що ремонтуються за кошти державного бюджету.

У Чернігівському обласному центрі соціально-психологічної допомоги демонтували пошкоджену покрівлю. Встановлювали вікна у центрі соціально-психологічної реабілітації.

У приміщеннях Чернігівської школи № 28 виконували утеплення віконних укосів. У навчальному корпусі обласного наукового ліцею встановлювали двері проводили оздоблювальні роботи. У гуртожитку обласного наукового ліцею, а також садочку №10 працювали над укосами і також виконували оздоблення.

У комунальному закладі «Чернігівський ліцей» обласної ради та ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою також працювали над покрівлею.

У пошкоджених корпусах Національного університету «Чернігівська політехніка» встановлювали двері, упорядковували укоси та працювали над покрівлею.

Продовжували капітальний ремонт на окремих лініях електропередачі.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації