back

Чернігівщина продовжує співпрацю з Програмою ООН задля швидшого відновлення області

27-10-2022 | 17:29

Про встановлення партнерських стосунків та налагодження взаємодії йшлося сьогодні на зустрічі представників Чернігівської ОВА та команди Програми Організацій Об’єднаних Націй з відновлення та розбудови миру.

Мета — спільна робота з відновлення територій, ліквідації наслідків війни та швидкого відновлення потенціалу органів влади на рівні територіальних громад.

«Обласна адміністрація зацікавлена у налагодженні співробітництва.  Ми націлені працювати на результат задля відбудови та розвитку постраждалих територій»  — наголосив заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Іванов.

Представники Програми Анатолій Молошний та Ганна Білявська розповіли про основні напрями роботи у сферах адміністративної децентралізації та доброго врядування в рамках компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади».

У рамках моніторингового візиту делегати Програми ООН мають намір відвідати територіальні громади області та зустрітися з представниками місцевої влади задля вивчення потреб громад та підвищення їх спроможності щодо покращення управління, місцевого розвитку і надання послуг.

За повідомленням Департаменту економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації