back

Відновлення інфраструктури області — актуальні дані

21-10-2022 | 18:15

На Чернігівщині продовжуються першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури. Днями підрядники працювали на таких об’єктах.

Тривали роботи з відновлення житлових багатоповерхівок у Чернігові. У будинках по вулицях Борщова, Ремісничій та проспекту Миру встановлювали вікна. Працювали над покрівлею на об’єкті по Корольова. У ще одному будинку по Ремісничій прибирали будівельне сміття.

У Чернігівській центральній районній лікарні облаштовували покрівлю, систему водовідведення та проводили оздоблювальні роботи.

У приміщеннях Чернігівської школи № 28, ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, навчального корпусу та гуртожитку обласного наукового ліцею працювали над укосами та проводили оздоблювальні роботи.

У пошкоджених корпусах Національного університету «Чернігівська політехніка» встановлювали двері та упорядковували укоси.

Продовжували роботу з капітального ремонту окремих трансформаторних підстанцій.

У комунальному закладі «Чернігівський ліцей» обласної ради та в обласному центрі соціально-психологічної допомоги проводили підготовку до майбутнього ремонту.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації