back

Французькі благодійники допоможуть у відновленні Чернігівської ТЕЦ

13-10-2022 | 17:46

Про співпрацю у відновленні енергетики області та проходженні опалювального сезону йшлося сьогодні на онлайн-зустрічі із представниками французької організації «Electriciens sans frontières» («Електрики без кордонів»).

Чернігівщину представляли заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Синенко, в. о. директора КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ «ФІРМА «ТЕХНОВА»» Дмитро Аркатов та фахівці профільних структурних підрозділів ОВА.

У фокусі обговорення — надання допомоги французькими партнерами у відновленні Чернігівської ТЕЦ, комплекс якої зазнав пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів російських агресорів навесні цього року.

Заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Синенко розповів про масштаби пошкоджень ТЕЦ та нагальні потреби для її відновлення.

— Чернігівська ТЕЦ забезпечує теплом частину населення міста, ми розуміємо проблематику входження в опалювальний сезон. Тим паче, що область межує з двома країнами-агресорками, — наголосив Дмитро Синенко.

Французькі співрозмовники, у свою чергу, цікавилися станом тепломереж, прикладними аспектами роботи ТЕЦ.

У розмові також порушувалися питання допомоги іншим теплооб’єктам обласного центру, зокрема, можливої передачі теплових гармат та тепловентиляторів для сховищ та пунктів обігріву.