back

Про нагальні питання громади — безпосередньо на місці: Дмитро Іванов з робочим візитом на Сновщині

06-10-2022 | 12:23

Сновську територіальну громаду відвідав заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Іванов разом з головою облради Оленою Дмитренко.

Темою обговорення з міським головою Олександром Медведьовим були нагальні питання життєдіяльності громади, яка й нині перебуває в зоні проведення бойових дій.

Серед питань, що підіймалися, — функціонування центральної районної лікарні та включення її до спроможної мережі Чернігівщини у межах медичної реформи, а також ремонт тимчасового мосту через річку Снов.

Згаданий міст, проїжджа частина якого пошкоджена вибухом, наразі в аварійному стані: великий потік техніки, в тому числі й великовагової, спричиняє подальші руйнування. Оскільки об’єкт не перебуває на балансі Сновської міської ради, орган місцевого самоврядування не має права його ремонтувати чи переобладнувати. За словами Олександра Медведьова, працівники благоустрою за власної ініціативи тричі намагалися лагодити проїжджу частину на мосту, проте це не дало ефективного результату. Наразі потрібно терміново замінити чотири аварійних плити.

«Розуміємо, що цей міст має важливе логістичне значення. Тому намагатимемося якнайшвидше розв’язати це питання. Зважаючи, що в області ворог пошкодив не один десяток мостів, практичні кроки дійсно можуть займати дещо більше часу. Але ми працюємо в цьому напрямі, як і над пошуком необхідних будівельних конструкцій», — зазначив заступник начальника ОВА.

У ході візиту Дмитро Іванов та Олена Дмитренко також ознайомилися з матеріально-технічною базою Сновського вищого професійного училища лісового господарства. Тут планується створення Центру професійної досконалості (грантовий проєкт вартістю 5 млн євро) та подальша реалізація ініціативи зі створення Навчального практичного центру інноваційних технологій для підготовки фахівців лісової галузі.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за повідомленням Сновської міської ради