back

Відновлення інфраструктури області — актуальні дані

19-09-2022 | 15:42

На Чернігівщині продовжуються першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури. Днями підрядники працювали на таких об'єктах.

У Чернігівській центральній районній лікарні відновлювали покрівлю та встановлювали дверні блоки. У Чернігівській міській лікарні №2 вже облаштовували укоси.

У будівлі ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою склили вікна.

У дитячому садочку № 10 міста Чернігів продовжували облаштовувати покрівлю. У садочку № 22 та школі № 30 працювали над укосами, а у школі № 28, окрім того, встановлювали вікна.

У ліцеї для обдарованої сільської молоді та приміщенні Чернігівської Малої академії наук учнівської молоді монтували радіатори опалення.

Встановлювали вікна та проводили супровідні роботи у гуртожитку Чернігівського професійного будівельного ліцею. Ремонтували покрівлю у корпусах «Чернігівської політехніки». В адмінбудівлі Головного управління Державної казначейської служби України в області та у готелі «Придеснянський» працювали над укосами.

Тривали роботи з відновлення житлових багатоповерхівок у Чернігові. У будинках по проспекту Миру, вулицях Корольова, Бєлова, Ремісничій, Космонавтів, Текстильників працювали над покрівлею. На об’єкті по вулиці Борщова також монтували покрівлю і встановлювали дверні блоки. У ще одному будинку по проспекту Миру склили вікна.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації