back

Слова вдячності та подарунки для роботи: на Чернігівщині з професійним святом привітали рятувальників

19-09-2022 | 16:00

День рятівника в Україні відзначали цієї суботи. Втім вітання працівники Головного управління ДСНС в області приймали ще й сьогодні. Подякувати представникам однієї з найвідважніших професій зібралися представники влади, правоохоронних органів, військові, громадськості; зокрема – начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус із профільним заступником Дмитром Синенком, голова обласної ради Олена Дмитренко із заступником Дмитром Блаушем, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Зібрання хвилинною мовчання вшанувало пам'ять полеглих Героїв-рятувальників.

«Роботу рятувальників і в мирні часи важко переоцінити, а у воєнні будні – тим паче. Спасибі, що робите не те, що можете, а те, що треба в конкретній ситуації», – наголосив В’ячеслав Чаус. 

Співробітники ГУ ДСНС в області отримали почесні відзнаки, зокрема і відомчі.

За самовідданість і високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено майора служби цивільного захисту, заступника начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чернігівського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області Володимира Шевченка. 

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

Олександру Дроботу – підполковнику служби цивільного захисту, головному фахівцю відділу організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Чернігівській області;

Юрію Трояновському – капітану служби цивільного захисту, начальнику караулу пожежно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області.

З ініціативи Мінрегіону Чернігівщині були  передані  пожежні та спеціальні автомобілі «Volkswagen», «Iveco» та «Volvo». 

«Цей транспорт потрібний для ще кращої роботи. Втім дуже хочеться, аби не було необхідності його використовувати», – зауважив В’ячеслав Чаус.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації