back

В’ячеслав Чаус працівникам газової промисловості: Ви не просто давали людям можливість зігрітися та приготувати їжу, ви доводили — все можливо перебороти

09-09-2022 | 16:25

Коли Чернігів залишився без світла, централізованого водопостачання, вогником, що давав надію залишалося лише газопостачання. 

"Тоді ви не просто давали людям можливість зігрітися та приготувати їжу, ви доводили — все можливо перебороти. Попри страх, злість, втому, попри людські ресурси. Задля своїх земляків. Задля порятунку. Задля Перемоги", — звернувся до працівників акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Чернігівгаз» з нагоди професійного свята начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

День працівників нафтової та газової промисловості в Україні відзначають у кожну другу неділю вересня.  Перші вітання вони приймали вже сьогодні.

В урочистих заходах також взяли участь перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, міський голова Владислав Атрошенко, представники Головного управління ДСНС в області та військові.

Варто зазначити, що окрім основної своєї роботи, представники компанії долучилися і до волонтерського руху. Наразі активно працюють над виготовленням мобільних твердопаливних пічок для військових.

За багаторічну сумлінну працю в газовому господарстві, вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено: 

ЛЕЩЕНКА Сергія Олександровича  — директора з безпеки акціонерного товариства «Чернігівгаз»;

САВЧЕНКА Сергія Віталійовича — директора технічного акціонерного товариства «Чернігівгаз».

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

КОВБАСІ Олександру Миколайовичу — слюсарю з аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві 4 розряду аварійно-диспетчерської служби центрального диспетчерського управління акціонерного товариства «Чернігівгаз»;

КОСОМУ Віктору Михайловичу — слюсарю з аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві 5 розряду аварійно-диспетчерської служби центрального диспетчерського управління акціонерного товариства «Чернігівгаз»;

ЮРЧЕНКУ Миколі Васильовичу — водію автотранспортних засобів I класу служби автотранспорту акціонерного товариства «Чернігівгаз».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації