back

Німеччина допомагатиме Чернігівщині у сфері енергетики

30-08-2022 | 19:50

Про це під час візиту до області повідомила Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен. Сьогодні вона передала гуманітарну допомогу від підприємств у сфері енергетики, побувала в Корюківці, а також обговорила подальші плани співпраці з начальником обласної військової адміністрації В’ячеславом Чаусом. 

«Дякую Німеччині за увагу до області. На жаль, війна не обійшла жодну зі сфер життєдіяльності, тож підтримки потребуємо в усьому: від суцільного розмінування, сфери енергетики до шкільних автобусів та індивідуальних модульних будиночків», — акцентував начальник ОВА.

Пані Посол зауважила, що вражена силою духу мешканців Чернігівщини, які попри щоденні обстріли прикордоння, відновлюють інфраструктуру. 

«У Корюківці дізналася, як громада виживала у період активних бойових дій та облоги. Люди об’єдналися. Очільники міст та сіл обмінювалися необхідним та виходили спільно з усіх складних обставин. Вважаю, що такий рівень комунікації є зокрема і завдяки децентралізації», — вважає Анка Фельдгузен. 

Дипломатка зауважила, що надалі область може розраховувати на підтримку у сфері енергетики та суцільного розмінування.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації