back

З вересня на Чернігівщині поновлюється приватизація об’єктів держмайна

30-08-2022 | 17:32

З вересня поточного року у Чернігівській області оголошуються аукціони з приватизації державного майна.

Ухвалення закону №7451 є вагомим кроком для вдосконалення цього процесу. Приватизація дозволить державі зосередитися на більш ефективному управлінні стратегічними підприємствами, обороні та формуванні політики, надавши бізнесу можливість інвестувати в активи та перетворювати їх на працюючі, ефективні компанії.

Приватизація враховує нагальні потреби підприємців та відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

На приватизацію буде виставлено державне майно, що не входить до переліку об'єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.

Бізнес може самостійно ініціювати приватизацію об'єктів державної власності. Для цього потенційні покупці мають надіслати лист у довільній формі на адресу регіонального відділення Фонду державного майна України у Чернігівській області.

Зразок для листа про ініціювання приватизації об'єктів державної форми власності

Перетворення збиткових державних активів та тих, що не працюють, на сучасні та ефективні підприємства сприятиме відновленню бізнес-активності в регіоні. Приватизація – це ефективний інструмент для досягнення цілей тривалого економічного зростання. Створення нових виробництв, а також додаткових робочих місць є вирішальним фактором для економічного відновлення  Чернігівської області.

Перелік доступних об'єктів для приватизації у Чернігівській області, а також детальна інформація про них доступні за посиланням.

Фонд державного майна України