back

Члени представницьких органів влади Фінляндії та країн Балтії з робочим візитом на Чернігівщині

27-08-2022 | 21:17

Очільники та члени комітетів представницьких органів влади пані Лайма Люція Андрікєне (Литва), Марко Міхкельсон (Естонія), Ріхардс Колс (Латвія), Юссі Галла-аго (Фінлядія), а також Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні пан Вальдемарас Сарапінас та Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні пан Ілгварс Клява – таку потужну делегацію сьогодні приймала Чернігівщина.

Високопосадовці цих країн вже відвідували область після повномасштабного вторгнення, втім вперше – разом.

З гостями поспілкувався начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус. Своє вступне слово він розпочав зі щирої подяки. Адже народи зазначених країн всебічно допомагають мешканцям Чернігівщини. Влада цих країн надає санкційну, військову та гуманітарну підтримку Україні.

«До 24 лютого ми мали багато спільних планів. Тож знайомити з областю нема потреби. Після 24 лютого ми маємо спільну мету – зупинити агресора. Адже всі розуміють, що це не війна України з росією. Це протистояння всього цивілізованого світу країні-терористу, - акцентував В’ячеслав Чаус. – Дякую, що в найважчі часи, ми разом».

Начальник ОВА окреслив першочергові потреби Чернігівщини. Мова йшла як про відновлення області, так і підготовку до ймовірного посилення військової загрози. 

Члени делегації запевнили, що готові до всебічної співпраці, а також рекомендували муніципалітетам та громадам області активніше шукати міста та громади-побратими в їх країнах. Адже такі партнерські стосунки допоможуть залучити більше ресурсів та реагувати на точкові запити.

Цього дня делегація оглянула завдані війною руйнування на вулиці Чорновола на ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів», а також ознайомилася з модульним містечком у Новоселівці.

Посадовці зауважують, що враженні нескоренністю чернігівців, які попри щоденні обстріли регіону, активно відновлюють свою область.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації