back

Вітання начальника Чернігівської ОВА В'ячеслава Чауса з Днем Незалежності України!

24-08-2022 | 10:21

З Днем Незалежності, Чернігівщино! 

Кожна сильна нація має найвищу цінність і, окрім життя, — це незалежність.

Українці — незборима нація. І сьогодні ми, як і століття тому, боронимо своє найцінніше. І ми обов’язково переможемо. У нас нема іншого варіанту.

Що відрізняє нинішні події від минулої боротьби — з нами зараз за свободу бореться увесь цивілізований світ. Наш ворог буде знищений. 

Шановні чернігівці!

Війна триває, тож сьогодні прошу кожного відсвяткувати посильною працею задля світлого майбутнього країни. А також - бути максимально обережними і не нехтувати сигналами тривоги.

Все буде Україна!

В’ячеслав Чаус

***

Задля безпеки громадян, усі масові заходи у ці святкові дні заборонені. Втім, відбулося урочисте покладання квітів до значущих для українців та чернігівців пам’ятних знаків: стели Героїв Небесної Сотні та загиблим Героям Чернігівщини в російсько-українській війні; скульптурної композиції «Борцям за волю України», а також пам’ятника Тарасу Шевченку.

Шану віддали начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, заступник командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ Дмитро Красильников; начальник управління СБУ в області Євген Нетужилов; начальник ГУ НПУ в області Володимир Нідзельський; начальник Управління ДСНС України в області Роман Гордовий.