back

Школа в Количівці буде з бомбосховищем!

15-08-2022 | 13:34

Завдяки підтримці Ukraine TrustChain аналітичний центр "Українська призма" придбав будматеріали для обладнання бомбосховища у Количівській школі (Іванівська сільська ТГ) біля Чернігова. Допомога надається у рамках проєкту «Янголи Свободи» (https://savechernihivschool.online/).

Даний навчальний заклад є опорним, освіту у ньому здобувають близько 170 учнів з навколишніх сіл. Село Количівка понад місяць було на лінії вогню, у шкільному підвалі від бомбардувань ховалися понад 250 селян.

Школа значно постраждала, зокрема, прямим прильотом в кабінет директора в будівлі зірвало дах та вибило вікна. Нові склопакети та матеріали для ремонту даху навчальному закладу привезли волонтери, а громада своїми силами проводить роботи.

Проте, щоб відкритися 1 вересня, школі потрібне сховище. Всі матеріали для його ремонту та обладнання освітлення закупила «Українська призма» за пожертви від американських друзів. А працівники школи та батьки учнів уже розпочинають роботи та обіцяють закінчити до початку навчального року.

Також у планах «Української призми» придбання біотуалетів для сховищ Количівської, а також Іванівської та Анисівської шкіл Чернігівського району.

Волонтери висловлюють вдячність за сприяння у своїй діяльності Чернігівській ОВА, зокрема, першому заступнику голови Костянтину Мегему, та Іванівській сільській раді Чернігівського району.

- Сприяння Чернігівської ОВА полягає в координації волонтерських організацій для надання допомоги швидко саме там, де її нагально потребують, — зазначив Костянтин Мегем.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації