back

На Чернігівщині за рахунок державних коштів ремонтують котельні

17-07-2022 | 10:35

Під час збройної агресії рф кілька котелень, які забезпечують опалення та гаряче водопостачання, зазнали ушкоджень. Зокрема, внаслідок обстрілів та вибухових хвиль були вибиті вікна, двері, постраждало обладнання.

Нині в області триває підготовка до опалювального сезону та проводяться активні ремонтні роботи в тих котельнях, які підлягають відновленню. Кошти для цього виділені Кабміном із резервного фонду.

Наприклад, вже відремонтована котельня у місті Чернігів по вул. Шевченка, тривають активні відновлювальні роботи в котельні по вул. Бєлова. На останньому об’єкті проводять демонтаж старих віконних блоків, готують віконні прорізи та монтують металопластикові вікна. Завершення робіт планується на кінець липня.

Також незабаром розпочнуться роботи з ремонту котельні в селищі Гончарівське. Між Управлінням капітального будівництва Чернігівської ОВА та підрядною організацією вже підписаний договір про виконання робіт та замовлені будівельні матеріали.

«Наразі за кошти державного резервного фонду на Чернігівщині ремонтується 3 котельні. Всього Кабмін для поточного ремонту об’єктів, які постраждали через обстріли росіян, виділив 250 мільйонів гривень», - резюмував начальник управління капітального будівництва Чернігівської ОВА Ярослав Слєсаренко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації