back

До відбудови області ОВА залучає міжнародних партнерів: на Чернігівщині працював голова Асоціації архітекторів Парижу

12-07-2022 | 18:51

Асоціація архітекторів Парижу допоможе Чернігівщині залучити меценатські фонди та експертів з Франції для якісної відбудови області. Сьогодні про це з головою Асоціації Мартіном Дюплантіером поспілкувався голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Попередньо Мартін Дюплантіер оглянув зруйнований стадіон імені Гагаріна та Музей українських старожитностей ім. В. Тарновського, готель «Україна», а також побував в пошкоджених селах Ніжинського району.

Голова Асоціації архітекторів Парижу вражений побаченим, особливо зачепила зруйнована російськими військами архітектурна спадщина.

«Я працюватиму над залученням меценатських фондів та архітектурних бюро для відновлення міст і сіл Чернігівщини», — зауважив Мартін Дюплантіер.

Також архітектор запропонував і свою експертну підтримку у розробці відповідних документів. Наступний візит до області він планує уже у вересні.

«Наразі ОВА використовує усі можливості, аби якісно відбудовувати область. Постійна робота з міжнародними партнерами уже має свої результати, тож не будемо збавляти обертів», — підсумував заступник голови ОВА Дмитро Іванов, який безпосередньо супроводжував голову Асоціації архітекторів Парижу під час візиту.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації