back

У Чернігові родинам загиблих поліцейських передали державні нагороди

14-06-2022 | 16:10

Зайняти рубежі на південній околиці Киїнки для відбиття наступу ворожих військ — це завдання 28 лютого стало останнім для чотирьох чернігівських охоронців правопорядку. Тоді внаслідок обстрілу із систем залпового вогню «Смерч» села Киїнка, що неподалік Чернігова, загинули капрал поліції Дмитро Лук’яненко, капітан Володимир Настич, старший лейтенант Дмитро Музирьов та старший сержант Олексій Христенко.

Усі четверо за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народу посмертно нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеня (Указ Президента України від 10 березня 2022 року № 124).

Нагороди родинам загиблих передали сьогодні заступник начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Дмитро Іванов, начальник Головного управління Нацполіції в області Володимир Нідзельський та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

— Ми пишаємося подвигом кожного героя, який у найтяжчий час став на захист рідної землі. На жаль, ціна цієї боротьби надто велика, — звернувся до учасників заходу Дмитро Іванов. — Безмежна шана і вдячність батькам, які виховали справжніх героїв. Розумію, що немає таких слів, які б зменшили біль втрати найріднішої людини у кожній родині. Але, мабуть, одне таки є — Перемога. Завдяки таким оборонцям вона обов’язково буде нашою! 

Присутні вшанували пам'ять героїчно загиблих поліцейських хвилиною мовчання.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації