back

Чернігівська ОВА та благодійники працюватимуть над створенням дитячого садочка майбутнього

14-06-2022 | 10:47

Чернігівщина продовжує відбудову. Процес відновлення пошкоджених внаслідок бойових дій об’єктів включає не тільки ремонт, а й їхню модернізацію. 

Для пошуку додаткових ресурсів представники Чернігівської обласної військової адміністрації проводять десятки зустрічей. Так, вчора, 13 червня, відбулась зустріч заступника начальника Чернігівської ОВА Дмитра Іванова та директорки Департаменту економічного розвитку ОВА Олександри Хомик з представниками благодійних фондів.

Однією з концепцій, запропонованих благодійниками, є садочок майбутнього, на який збирають кошти в оригінальний спосіб.

«Завдяки загальнонаціональному благодійному проєкту «Малюнок герою», з усіх учасників буде обрано 500 малюнків. З них буде створена NFT-колекція. Шляхом аукціону малюнки будуть реалізовані на криптографічній біржі «Binance», а всі гроші від продажу колекції підуть на створення енергоефективного садочка майбутнього на Чернігівщині», — підкреслив представник благодійного фонду «Ціль» Костянтин Гора.

«Садок з укриттям, термомодернізацією, та сучасною системою управління – вкрай потрібний для нашої області. Сподіваюсь, що даний пілотний проєкт буде успішним та реалізовуватиметься в подальшому в інших областях», — зазначив Дмитро Іванов.

Серед інших запропонованих концепцій — інноваційні системи освітлення доріг та парків на сонячних панелях, складне протезування військових, закупівля шкільних автобусів.

«Першочергово будемо реалізувати проєкти в громадах, які найбільше постраждали від бойових дій. Акумулюючи зусилля разом з благодійними фондами, будемо напрацьовувати спільні кроки для якнайшвидшого відновлення області», — зазначила Олександра Хомик.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації