back

За добу на Чернігівщині виявлено 158 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 травня

28-05-2022 | 11:20

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 33 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 158 таких предметів. Всього з початку воєнних дій вилучено 24952 вибухонебезпечні предмети.

За останню добу в області зареєстровано 4 пожежі: 2 — у житловому секторі, 1 — в екосистемі (суха трава), 1 — інша (господарська будівля).

Протягом доби рятувальники 4 рази залучалися до надання допомоги, зокрема для робіт з розбору конструкцій аварійного житлового будинку у Чернігові.

На річці Десна нижче смт Макошине продовжується проходження другої хвилі водопілля з підвищеннями рівня води на 2-4 см на добу. Через підйом води у річках Дніпро та Десна спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення у низці населених пунктів Новгород-Сіверської, Коропської, Сосницької, Михайло-Коцюбинської, Менської та Ріпкинської територіальних громад.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області