back

За добу на Чернігівщині виявлено 199 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 19 травня

19-05-2022 | 12:10

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 45 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 199 таких предметів.

Всього з початку воєнних дій вилучено 22617 вибухонебезпечних предметів. Загалом обстежено 557 гектарів території Чернігівського та Ніжинського районів, 108 об’єктів інфраструктури та життєзабезпечення населення, 22 км ліній електропередач, 146 км автодоріг та більше 7,5 км ліній газопроводів.

На Чернігівщині працюють 3 піротехнічні розрахунки Головного управління ДСНС в області та 6 розрахунків з Вінницької, Волинської, Кіровоградської, Полтавської, Хмельницької та Луганської областей.

За останню добу в області зареєстровано 5 пожеж: 4 — у житловому секторі, 1 — на природному об’єкті (суха трава).

На річці Десна нижче смт Макошине продовжується розвиток другої хвилі водопілля з підвищеннями рівня води на 4-8 см на добу. Через підйом води у річках Дніпро та Десна Спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення у низці населених пунктів Новгород-Сіверської, Коропської, Сосницької, Михайло-Коцюбинської, Менської та Ріпкинської територіальних громад.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області